Jdi na obsah Jdi na menu
 

VIRTUÁLNÍ ADOPCE - KOČKY

Do této nové rubriky postupně přidáme fotky koček,které jsou v útulku už velmi dlouho a nemají šanci najít nový domov.Jsou to kočičky staré a nemocné a nebo plaché ,které se člověka bojí a jejich šance na umístění do nového domova je téměř nulová.

Adopcí na dálku si můžete osvojit  kočičku nebo kocourka.Podpora může být finanční nebo materiální / krmivo ,stelivo,hračky,misky,pelíšky.../

Svoji vybranou kočičku můžete v útulku navštěvovat.

Virtuální adopce je vhodná pro ty, kteří kočky milují,ale z nejrůznějších důvodů je doma mít nemohou.

Pokud si nějakou kočičku vyberete,kontaktujte nás prosím na tel.čísle :736685824 paní Hájková a 724174653 paní Kukulišová a nebo : e-mail:radka.hajkova@quick.cz

 

Kočičky,které nabízíme k virtuální adopci,najdete i v nabídce kočky k adopci.

 

 

p1015601.jpg

 

 

 

 

 

 

MILUŠKA ,starší kočička,obývá útulek od roku 2009, po těžkém očním zánětu proděla operaci obou očí.Částečně vidí a po útulku se pohybuje suveréně.Je to milá a mazlivá kočička.Miluška je kastrovaná,očkovaná.

Naše Miluška nám odešla do kočičího nebe 7.5.2016.Moc na tebe vzpomínáme.cryingheart

p8252847.jpg

 

 

 

 

 

 

LEONEK  je nalezenec z kontejneru ve Bzenci v areálu bývalých kasáren,kde ho někdo vyhodil i s jeho bráškou Kájou.V útulku je od 9.11.2012.Leonek je kastrovaný,očkovaný.Je velmi plachý,lidem vůbec nedůvěřuje.Proto zatím není vhodný k normální adopci.Oba dva s Kájou milují ostatní kočky a hlavně koťata.

Leonek našel spolu s Kájou nový domov 17.července 2015 ve Tvarožné Lhotě na statku u koní.

p7072653.jpg

 

 

 

 

 

 

KÁJA nalezenec z kontejneru spolu s Leonkem.V útulku je od 9.11.2012.Kája je očkovaný,kastrovaný.Je trochu míň plachý než Leonek.Někdy se od nás nechá pohladit,ale moc příjemné mu to není.Stejně jako Leon má rád ostatní kočky a koťata.

Kája našel nový domov spolu s Leonkem na staku u koní ve Tvarožné Lhotě.Získali tak svobodu a je o ně dobře postaráno.

p1013875.jpg

 

 

 

 

 

 

EDÍK spolu s bráškou Tedíkem byli odchyceni v Moravském Písku,kde se toulali u benzinky. Do útulku přišeli  13.7.2013.Bohužel jeho bráška umřel na nemoc FIP. Edík je kastrovaný,očkovaný,ale také nedůvěřivý k lidem.Spolu s Kájou a Leonkem jsou nerozlučná trojka a umí spolu hezky dovádět.

p1090071.jpg

 

 

 

 

 

 

SCARLET-černá,velmi plachá kočička. Zachráněná před smrtí i se svým kotětem Sárinkou.Nemá šanci na umístění do nového domova,vůbec totiž nedůvěřuje lidem.V útulku se trochu zlidnila a před námi už se neschovává. Skarletka je v útulku od října 2009.Podařilo se nám ji vykastrovat.

 p1230178.jpg

 

 

 

 

 

SÁRA ,zachráněná před smrtí se svou mamkou Scarletkou.Byla asi tříměsíční kotě.Stejně jako její mamina je Sárinka plachá,ale občas nechá na se šáhnout,jakoby chtěla zkusit jak chutná pohlazení.V útulku je od října 2009.Sára je kastrovaná.

p3060177.jpg

 

 

 

 

 

 

MURKA ,nestarší obyvatelka našeho útulku.V létě 2008 byla přivezena z Uherského Hradiště i s koťaty.Murinka byla ze začátku plachá ,ale dnes je neuvěřitelný mazel.Nemá už žádné zuby,ale přesto ráda baští cokoliv i granule.Murka je kastrovaná,očkovaná.

p1015617.jpg

 

 

 

 

 

 

LAURA je nádherná želvička,ale bohužel je také plachá.Byla přivezena v čevenci 2008 ze Strážnice,kde byla odchycena na ulici.Laura je kastrovaná.Někdy se zdá,že by se chtěla i kamarádit,nechá se hladit hlavně když leží ve svém pelíšku.V novém domově by si těžko zvykala.

p1160092.jpg

 

 

 

 

 

 

JULINKA ,krásná černá panterka,dovezená z Brna  v červenci 2008 ,kde jako malé kotě žila někde u ubytovny.Julinka je kastrovaná,očkovaná.Někdy se bojí,tak se vůbec nedá chytit ani pohladit.V novém domově by si těžko zvykala.

p1015606.jpg

 

 

 

 

 

 

SIMONKA je v útulku od července 2009.Byla odchycena spolu s mámou Betynou v kočičí kolonii ve Veselí nad Moravou. Simča je kastrovaná,očkovaná.Je také trochu plachá,ale časem by si možná v novém domově zvykla.