Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kočky k adopci

 

Pro další a větší fotky kočiček klikněte na malý náhled!

 

FRODO

Velice milý a mazlivý kocourek, která je zvyklý na ostatní kočičky a rád se s každým hraje. Má asi 6 měsíců, je odčervený a očkovaný. Naprostá rarita, má velmi rád vodu. 

KOŤÁTKA V ÚTULKU 

K adopci kromě dospělých koček máme i koťátka. Stáří 2 až 6 měsíců, různá zbarvení, kočičky i kocourci. Více informací přímo v útulku. 

ŠMUDLA

 Malý, asi 8 měsíců starý mourovatý kocourek, poslední koťátko do Leonky. Je milý a hravý, jako každé kotě.

jimmy.jpg

JIMMY

Dva roky starý kocourek.Je velmi plachý, do nového domova může až si zvykne. Jimmy je očkovaný a je už kastrovaný.

 

DÁDA

Dva roky stará kočička , která má stejný osud jako Grejsy.Byla zalepená v krabici a odložená u domu jedné z našich členek ligy.Dáda je kočička,která se trochu bojí, asi nemá moc dobré zkušenosti s lidmi.Dáda už je kastrovaná.

 

ADÉLKA

Dva roky stará kočička.Zatím je plachá,ale už se to zlepšuje.Adélka je očkovaná a už je kastrovaná.

MATÝSEK 1

Mourovatý kocourek , dva roky starý, byl hodně plachý, teď už se nechá chytit, ale moc příjemné mu to není. Matýsek už je očkovaný, je kastrovaný. Matýsek je už mazel a čeká na nový domov. 

MADLENKA

Čtyři roky stará mourovatobílá kočička.Je očkovaná, kastrovaná.Zatím je trochu plachá, ale určitě si časem zvykne.Bohužel i u Madlenky bylo diagnostikováno onemocnení FIP,tak Madlenku můžeme nabídnout pouze do bytu, nejlépe se Zuzankou.Jsou na sebe zvyklé.

ZUZANKA

Tříletá černá kočička, nalezená v Mor.Písku.Roztomilá,milá kočička.Zuzanka je odčevená, očkovaná, kastrovaná .Bohužel u Zuzanky bylo testem zjištěno onemocnění FIP, Zuzanku můžeme dát pouze do bytu.Nejlépe spolu s Madlenkou.

BABETKA,v útulku je od  září 2011

7 roků stará kočička, je kastrovaná, očkovaná.Vhodná do bytu i do domku se zahrádkou. nalezená ve Veselí nad Moravou.

SÁRA

kočička, 9 roků, kastrovaná, očkovaná,v útulku je od října 2009
 

Mourovatá kočička Sára nám už vyrostla, bohužel je stále velmi plachá. Hledáme pro ni domov na nějakém statku nebo na klidném místě, kde by mohla žít pod dohledem, ale svobodně.Sárinka je nabízena i ve virtuální adopci.

scarletmini.jpg

SCARLET

kočička, kastrovaná, 10 let , očkovaná,v útulku je od října 2009
 

Černá kočka Scarlet je mamima od Sáry, byla nalezena v Ostrohu, je velmi plachá, vhodná pouze na zahradu, špatně snáší pobyt uvnitř. Je kastrovaná.Scarlet je stále plachá a hledáme pro ni domov pod dohledem ale na svobodě.Scarletka je nabízena i ve virtuální adopci.
 

Obrazek

SIMONA

kočička 9 let, kastrovaná, očkovaná, v útulku je od července 2009
 

Simona je asi 7 let stará kočka odchycená se svojí kočičí mámou Betynou ve Veselí nad Moravou. Velmi plachá, vhodná na zahradu jako myšilov. Je zdravá, kastrovaná a očkovaná. Ke kočkám je snášenlivá. Je čistotná.Simonku nabízíme i  ve virtuální adopci.

LAURA

v útulku je od července 2008

Laura je 10 roků stará kočička, stále plachá. Je kastrovaná a očkovaná. Vhodná spíš na zahradu nebo farmu. Krásný kožíšek bude ozdobou vašeho stavení.Lauru nabízíme i  ve virtuální adopci.

BRUMÍK 

 Malý, asi 8 měsíců starý mourovatý kocourek. Trochu se bojí, ale už si začíná zvykat. Rád si hraje, jako každé koťátko.