Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kočky k adopci

 

Pro další a větší fotky kočiček klikněte na malý náhled!

 

SPOK 

Mainský mývalí koucour, stáří cca 3 roky. Majitelé se ho zbavili tak, že ho v krabici nechali u obchodu ve Veselí nad Moravou. Kocourek je pravidelně očkovaný a odčervený. V krabici byl nalezen i s očkovacím průkazem, ze kterého majitelé vystřihli jméno a kontakt. Je mazlivý, ale zatím se trochu bojí. 

mojmir.jpg

MOJMÍR

starší kocourek, kterého nám v zimě někdo hodil před prodejnu Psí svět.Kocourek byl ve velmi špatném stavu, měl velký zánět v očích, byl nachlazený a příšerně hubený.Dnes je z něho velký  kocour, který se rád mazlí .Mojmírek by si určitě zasloužil nový domov, po tom si musel vytrpět.

kuky.jpg

KUKY

Rok starý kocourek ,přivezený Měst.policií z Vracova.Kuky má zranění, které ho paralyzuje na zadní nohy- někdo mu zlomil ocásek.statečně s tím bojuje, tak snad to bude dobré.Kukýnek je bojovník ,jeho stav se výrazně zlepšil,krásně chodí a dokáže už kamkoliv vyskočit.Kuky už je kastrovaný. Kuky našel nový domov 29.8.2017 na farmě s koňmi ve Tvarožné Lhotě cheeky

dada.jpg

DÁDA

Roční kočička , která má stejný osud jako Grejsy.Byla zalepená v krabici a odložená u domu jedné z našich členek ligy.Dáda je kočička,která se trochu bojí, asi nemá moc dobré zkušenosti s lidmi.Dáda už je kastrovaná.

 

grejsy.jpg

GREJSY

asi rok a půl stará kočička, které se někdo zbavil tím, že ji zabalil do krabice a odložil u domu jedné z našich členek.Grejsy je zatím nemocná, léčí se z velkého nachlazení, ale to milá a mazlivá kočička.Grejsy už je kastrovaná.

jimmy.jpg

JIMMY

asi roční kocourek.Je velmi plachý, do nového domova může až si zvykne.Jimmy je očkovaný a je už kastrovaný.

adelka.jpg

ADÉLKA

asi roční kočička.Zatím je plachá,ale už se to zlepšuje.Adélka je očkovaná a už je kastrovaná.

vilik1.jpg

VILÍK

kocourek, který má zatím nemocná očička ,ale krásně se mu to hojí Někdo ho vyhodil na statek ve Tvarožné Lhotě.Je to velký mazel.Vilík má asi 3,5 měsíce.Vilíka si vzali zpátky na statek.Zájemce o kocourka může volat na tel.číslo :602 657 342.

matysek.jpg

MATÝSEK

Mourovatý kocourek , asi rok starý byl hodně plachý, teď už se nechá chytit, ale moc příjemné mu to není. Je ti bráška Jimmiho. Matýsek už je očkovaný, je kastrovaný.

amalka.jpg

STELINKA

Mourovatá kočička asi rok stará , je moc mazlivá a hravá.Byla nalezena vyhozená i se svou sestřičkou na statku v Ořechově.Stelinka už je naočkovaná a je kastrovaná. 

elistwo.jpgpanigreyova.jpg

Paní GREYOVÁ a ELISTWO

jsou dvě černé sestřičky,asi 2 roky staré.Obě jsou zvyklé na společnost lidí a jsou velmi přítulné.Kočičky žijí zatím na statku u koní.
Zájemci o ně můžou volat na tel.číslo : 602657342

tadeasek.jpg

TADEÁŠEK

asi 2 roky starý, milý a mazlivý kocourek.Zvyklý na společnost lidí.Tadeášek zatím žije na statku u koní.
Zájemce o Tadeáška může volat na tel.číslo:602657342

kubicek2.jpg

KUBÍČEK

asi roční kocourek.Je to neuvěřitelný mazel,který miluje lidi.Kubíček zatím žije na statku u koní.
Zájemce o Kubíčka může volat na tel.číslo :602657342

madlenka.jpg

MADLENKA

Tři roky stará mourovatobílá kočička.Je očkovaná, kastrovaná.Zatím je trochu plachá, ale určitě si časem zvykne.Bohužel i u Madlenky bylo diagnostikováno onemocnení FIP,tak Madlenku můžeme nabídnout pouze do bytu, nejlépe se Zuzankou.Jsou na sebe zvyklé.

zuzanka3.jpg

ZUZANKA

Dvouletá černá kočička, nalezená v Mor.Písku.Roztomilá,milá kočička.Zuzanka je odčevená, očkovaná, kastrovaná .Bohužel u Zuzanky bylo testem zjištěno onemocnění FIP, Zuzanku můžeme dát pouze do bytu

edik.jpg

EDÍK

je čtyřletý  kocourek, ,je očkovaný, kastrovaný,krásně rezavě zbarvený.
Trochu plachý,bude trvat , než si zvykne na nový domov .Edík je nabízený i ve virtuální adopci. Edík byl v  říjnu 2014  umístěný do nového domova,po třech dnech se bohužel vrátil zpátky,byl pořád zalezlý a nechtěl žrát.

babetka2.jpg

BABETKA,v útulku je od  září 2011

6 roků stará kočička, je kastrovaná, očkovaná.Vhodná do bytu i do domku se zahrádkou. nalezená ve Veselí nad Moravou.

saramini.jpg

SÁRA

kočička, 8 roků, kastrovaná, očkovaná,v útulku je od října 2009
 

Mourovatá kočička Sára nám už vyrostla, bohužel je stále velmi plachá. Hledáme pro ni domov na nějakém statku nebo na klidném místě, kde by mohla žít pod dohledem, ale svobodně.Sárinka je nabízena i ve virtuální adopci.

scarletmini.jpg

SCARLET

kočička, kastrovaná, 8 let , očkovaná,v útulku je od října 2009
 

Černá kočka Scarlet je mamima od Sáry, byla nalezena v Ostrohu, je velmi plachá, vhodná pouze na zahradu, špatně snáší pobyt uvnitř. Je kastrovaná.Scarlet je stále plachá a hledáme pro ni domov pod dohledem ale na svobodě.Scarletka je nabízena i ve virtuální adopci.
 

Obrazek

SIMONA

kočička 8 let, kastrovaná, očkovaná, v útulku je od července 2009
 

Simona je asi 7 let stará kočka odchycená se svojí kočičí mámou Betynou ve Veselí nad Moravou. Velmi plachá, vhodná na zahradu jako myšilov. Je zdravá, kastrovaná a očkovaná. Ke kočkám je snášenlivá. Je čistotná.Simonku nabízíme i  ve virtuální adopci.

lauramini.jpg

LAURA

v útulku je od července 2008

Laura je asi 8 roků stará kočička, stále plachá. Je kastrovaná a očkovaná. Vhodná spíš na zahradu nebo farmu. Krásný kožíšek bude ozdobou vašeho stavení.Lauru nabízíme i  ve virtuální adopci.

murkamini.jpg

MURKA,v útulku je od července 2008

Murka je nejstarší obyvatelka našeho útulku , impozantní mourovatá kočička. Přišla k nám s koťaty. Ta už jsou v nových domovech. Murka už si také zaslouží teplý a klidný domov, , je mazlivá a hodná, zdravá a na svůj věk vitální.Je kastrovaná,očkovaná.Murinka je nabízena i ve virtuální adopci.Murka je takový náš miláček, přestože je už hodně stará, ztratila všechny zuby, tak stále se má čile k světu,je akční a každé ráno nás vítá a čeká , co dobrého bude na snídani. Máme velkou radost, po devíti letech v útulku našla nový domov naše nejstarší kočička Murka.Bydli u starší paní a má se tam moc dobře. smiley

julinkamini.jpg

JULINKA

v útulku je od července 2008

kočička, kastrovaná,očkovaná, asi 9 roků  stará,v útulku je od malého kotěte. Julinka je nádherná, černá kočička, vypadá jako jaguár. Její lesklý kožíšek láká k pohlazení, to ale Julča jen tak někomu nedovolí, je totiž trochu plachá. Je čistotná a vhodná do bytu i na zahradu.Protože má minimální šanci na nový domov, nabízíme Julinku ve virtuální adopci.Bohužel Julínka z ničeho nic onemocněla a 1.9.2017 nám odešla do kočičího nebe. Budeš nám moc chybět, prožili jsme s tebou devět krásných roků. ​crying