Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kočky k adopci

Pro větší fotky kočiček klikněte na malý náhled!

 

 

Boženka.jpg

BOŽENKA

Mourovatá kočka, asi 2 roky stará. Byla nalezena 15.12. 2018 ve Bzenci na Horním náměstí. Pomalu si zvyká na nové prostředí v útulku, ale více by samozřejmě uvítala nový domov.

 

 

 

 

Lejla.jpgLEJLA

Trojbarevná krásná kočička ze Bzence asi 5 měsíců stará. Zatím trochu bojácná, ale snad si brzo zvykne. Je již vykastrovaná. 

 

 

Leslie.jpgLESLIE

Je to milá mourovatá kočička, která si ráda hraje se sourozenci. Stáří asi 5 měsíců. Těší se na nový domov. Je již vykastrovaná. 

 

 

 

 

 

Freddie.jpgFREDDIE 

Je to mazel a rád papá. Je to kocourek asi 6 měsíců starý. Je očkovaný a odčervený. Měl nemocné očičko, ale už je téměř v pořádku. Je ze Bzence a je to fešák. 

 

Sindy.jpgSINDY

Je moc milá kočička stará asi 6 měsíců. Byla nalezena ve Bzenci v lese a moc se těší na nový domov a pohodlný pelíšek. Je již vykastrovaná.

 

 

 

 

 

jimmy.jpgŠMUDLA

Asi 1,5 roční mourovatý kocourek, poslední kotě do Leonky. Je milý a hravý.

 

 

jimmy.jpg

JIMMY

Tři roky starý kocourek.Je velmi plachý, do nového domova může až si zvykne. Jimmy je očkovaný.

 

 

DÁDA

Tři roky stará kočička , která má stejný osud jako Grejsy. Byla zalepená v krabici a odložená u domu jedné z našich členek ligy. Dáda je kočička,která se trochu bojí, asi nemá moc dobré zkušenosti s lidmi. Dáda už je kastrovaná.

 

ADÉLKA

Tři roky stará kočička.Zatím je plachá,ale už se to zlepšuje.Adélka je očkovaná a už je kastrovaná.

 

 

MATÝSEK 

Mourovatý kocourek , tři roky starý, byl hodně plachý, teď už se nechá chytit, ale moc příjemné mu to není. Matýsek už je očkovaný, je kastrovaný. Matýsek je už mazel a čeká na nový domov. 

 

hjhjhjh

MADLENKA

Čtyři roky stará mourovatobílá kočička.Je očkovaná, kastrovaná.Zatím je trochu plachá, ale určitě si časem zvykne.Bohužel i u Madlenky bylo diagnostikováno onemocnení FIP,tak Madlenku můžeme nabídnout pouze do bytu, nejlépe se Zuzankou.Jsou na sebe zvyklé.

 

ZUZANKA

Tříletá černá kočička, nalezená v Mor.Písku.Roztomilá,milá kočička.Zuzanka je odčevená, očkovaná, kastrovaná .Bohužel u Zuzanky bylo testem zjištěno onemocnění FIP, Zuzanku můžeme dát pouze do bytu.Nejlépe spolu s Madlenkou.

 

BABETKA,v útulku je od  září 2011

7 roků stará kočička, je kastrovaná, očkovaná.Vhodná do bytu i do domku se zahrádkou. nalezená ve Veselí nad Moravou.

 

SÁRAkočička, 9 roků, kastrovaná, očkovaná,v útulku je od října 2009

Mourovatá kočička Sára nám už vyrostla, bohužel je stále velmi plachá. Hledáme pro ni domov na nějakém statku nebo na klidném místě, kde by mohla žít pod dohledem, ale svobodně.Sárinka je nabízena i ve virtuální adopci.

 

scarletmini.jpg

SCARLET - kočička, kastrovaná, 10 let , očkovaná,v útulku je od října 2009
Černá kočka Scarlet je mamima od Sáry, byla nalezena v Ostrohu, je velmi plachá, vhodná pouze na zahradu, špatně snáší pobyt uvnitř. Je kastrovaná.Scarlet je stále plachá a hledáme pro ni domov pod dohledem ale na svobodě.Scarletka je nabízena i ve virtuální adopci.

 

 

Obrazek

SIMONA - kočička 9 let, kastrovaná, očkovaná, v útulku je od července 2009
Simona je asi 7 let stará kočka odchycená se svojí kočičí mámou Betynou ve Veselí nad Moravou. Velmi plachá, vhodná na zahradu jako myšilov. Je zdravá, kastrovaná a očkovaná. Ke kočkám je snášenlivá. Je čistotná. Simonku nabízíme i  ve virtuální adopci.

 

 

 

LAURAv útulku je od července 2008

Laura je 10 roků stará kočička, stále plachá. Je kastrovaná a očkovaná. Vhodná spíš na zahradu nebo farmu. Krásný kožíšek bude ozdobou vašeho stavení.Lauru nabízíme i  ve virtuální adopci.

 

BRUMÍK 

 Asi 1,5 roční mourovatý kocourek. Trochu se bojí, ale už si začíná zvykat.