Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kočky k adopci

 

Pro další a větší fotky kočiček klikněte na malý náhled!

 

BESINKA

Asi roční moc pěkná bílošedá kočička s delšími chlupy. Byla nalezena ve Vracově u školní jídelny.  

ŠMUDLA

 Malý, asi 6 měsíců starý mourovatý kocourek, poslední koťátko do Leonky. Je milý a hravý, jako každé kotě.

jimmy.jpg

JIMMY

Dva roky starý kocourek.Je velmi plachý, do nového domova může až si zvykne. Jimmy je očkovaný a je už kastrovaný.

mojmir.jpg

MOJMÍR

starší kocourek, kterého nám v zimě někdo hodil před prodejnu Psí svět.Kocourek byl ve velmi špatném stavu, měl velký zánět v očích, byl nachlazený a příšerně hubený.Dnes je z něho velký  kocour, který se rád mazlí .Mojmírek by si určitě zasloužil nový domov, po tom si musel vytrpět.

 

DÁDA

Rok a půl stará kočička , která má stejný osud jako Grejsy.Byla zalepená v krabici a odložená u domu jedné z našich členek ligy.Dáda je kočička,která se trochu bojí, asi nemá moc dobré zkušenosti s lidmi.Dáda už je kastrovaná.

 

grejsy.jpg

GRACY

asi rok a půl stará kočička, které se někdo zbavil tím, že ji zabalil do krabice a odložil u domu jedné z našich členek. Gracy je zatím nemocná, léčí se z velkého nachlazení, ale to milá a mazlivá kočička. Gracy už je kastrovaná.

ADÉLKA

Dva roky stará kočička.Zatím je plachá,ale už se to zlepšuje.Adélka je očkovaná a už je kastrovaná.

MATÝSEK 1

Mourovatý kocourek , dva roky starý, byl hodně plachý, teď už se nechá chytit, ale moc příjemné mu to není. Matýsek už je očkovaný, je kastrovaný. Matýsek je už mazel a čeká na nový domov. 

STELINKA

Mourovatá kočička dva roky stará , je moc mazlivá a hravá.Byla nalezena vyhozená i se svou sestřičkou na statku v Ořechově.Stelinka už je naočkovaná a je kastrovaná. 

MARLENKA

 Bílomourovatá kočička nalezena v Moravském Písku. Má zhruba jeden rok, je mazlivá a hravá.Už je kastrovaná.

MADLENKA

Čtyři roky stará mourovatobílá kočička.Je očkovaná, kastrovaná.Zatím je trochu plachá, ale určitě si časem zvykne.Bohužel i u Madlenky bylo diagnostikováno onemocnení FIP,tak Madlenku můžeme nabídnout pouze do bytu, nejlépe se Zuzankou.Jsou na sebe zvyklé.

ZUZANKA

Tříletá černá kočička, nalezená v Mor.Písku.Roztomilá,milá kočička.Zuzanka je odčevená, očkovaná, kastrovaná .Bohužel u Zuzanky bylo testem zjištěno onemocnění FIP, Zuzanku můžeme dát pouze do bytu.Nejlépe spolu s Madlenkou.

BABETKA,v útulku je od  září 2011

7 roků stará kočička, je kastrovaná, očkovaná.Vhodná do bytu i do domku se zahrádkou. nalezená ve Veselí nad Moravou.

SÁRA

kočička, 9 roků, kastrovaná, očkovaná,v útulku je od října 2009
 

Mourovatá kočička Sára nám už vyrostla, bohužel je stále velmi plachá. Hledáme pro ni domov na nějakém statku nebo na klidném místě, kde by mohla žít pod dohledem, ale svobodně.Sárinka je nabízena i ve virtuální adopci.

scarletmini.jpg

SCARLET

kočička, kastrovaná, 10 let , očkovaná,v útulku je od října 2009
 

Černá kočka Scarlet je mamima od Sáry, byla nalezena v Ostrohu, je velmi plachá, vhodná pouze na zahradu, špatně snáší pobyt uvnitř. Je kastrovaná.Scarlet je stále plachá a hledáme pro ni domov pod dohledem ale na svobodě.Scarletka je nabízena i ve virtuální adopci.
 

Obrazek

SIMONA

kočička 9 let, kastrovaná, očkovaná, v útulku je od července 2009
 

Simona je asi 7 let stará kočka odchycená se svojí kočičí mámou Betynou ve Veselí nad Moravou. Velmi plachá, vhodná na zahradu jako myšilov. Je zdravá, kastrovaná a očkovaná. Ke kočkám je snášenlivá. Je čistotná.Simonku nabízíme i  ve virtuální adopci.

LAURA

v útulku je od července 2008

Laura je 10 roků stará kočička, stále plachá. Je kastrovaná a očkovaná. Vhodná spíš na zahradu nebo farmu. Krásný kožíšek bude ozdobou vašeho stavení.Lauru nabízíme i  ve virtuální adopci.

 

MICINKA

 Mladá černá asi půlroční kočička, která se náhle objevila u jedné základní školy a škemrala o jídlo. Nejdříve ji tam krmily kuchařky, ale pak miska začala být trnem v oku, tak Micku přivezli k nám do útulku. Je mazlivá a přítulná.

MELOUNEK

 Mazlivý koucourek s hustou srstí nalezený v Tvarožné Lhotě asi 1 rok starý. Miluje konzervy a dobré papání.Melounek už je kastrovaný.

BRUMÍK 

 Malý, asi 6 měsíců starý mourovatý kocourek. Trochu se bojí, ale už si začíná zvykat. Rád si hraje, jako každé koťátko.